Rekomendacje klientów

 

 1. Panią Iwonę poleciła mi koleżanka, klientka Iwony z przed roku. Z niedowierzaniem co do wyśmienitych rekomendacji, po wstępnych rozmowach w dwu niezależnych bankach, wybrałam się do tego doradcy.  Wcześniejsze rozmowy z doradcami sprowadzały sie do wskazania jakie pliki dokumentów mam wypełnić i przygotować oraz analizy konkretnego kredytu. Na załatwieniem spraw kredytu miałam miesiąc. Z doświadczeń znajomych wiem, że bez Pani Iwony to by się nie udało. Pani Iwona ,a tego oczekujemy chyba od doradcy, większość spraw załatwiała za mnie. Miły, życzliwy, profesjonalny, pracowity doradca, nie czujesz że chce Ci na siłe sprzedać dany produkt, bo to z Nią po analizie za i przeciw wybierałam, to co było dla mnie najbardziej korzystne( wynegocjowane warunki kredytu lepsze niż w banku tzn bez pośrednika). Również po zakończeniu kredytowych formalności mogę liczyć na pomoc w formalnościach związanych z zakupionym już mieszkaniem.
 2.  J.Wolszakiewicz kredyt na mieszkanie rynek pierwotny

Panią Iwonę jako doradcę z przyjemnością mogę polecić wszystkim, którzy chcą zaciągnąć kredyt hipoteczny i sprawnie przejść przez wszelkie formalności z tym związane. Jest to osoba kompetentna, rzetelna, potrafi dobrze doradzić i odpowiedzieć na wszystkie pytania i wątpliwości klienta. Ponadto miła, uśmiechnięta, komunikatywna, solidnie podchodząca do zadań jej postawionych. Cechuje ją pełny profesjonalizm, godna polecenia - zadowolona klientka.

 1. - Marzena Gniadek Kredyt na mieszkanie

Polecam tego doradcę. Pełen profesjonalizm. Osoba z ogromnym doświadczeniem bankowym, znająca mechanizmy udzielania kredytów z własnego, zawodowego doświadczenia. Dzięki Pani Iwonie sprawnie, bez stresu przeszłam przez skomplikowaną procedurę przyznawania kredytu. Zrozumiałym językiem wytłumaczyła zawiłości kredytowe. Polecam osobom, które nie mają dużo czasu na zajęcie się samodzielnie załatwianiem kredytu, bieganiem po bankach. Doradca godny polecenia.

 1. - Ewa Ś. kredyt hipoteczny

Od samego początku prowadzenia mojej procedury kredytowej Pani Iwona wykazywała pełen profesjonalizm i znajomość specyfiki kredytów hipotecznych. Dodatkowo nie było najmniejszych problemów z uzyskaniem odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące tego typu kredytów, a muszę przyznać, że miałem ich sporo. Nie było problemu z kontaktem telefonicznym a także mejlowym. Na każde pytanie Pani Iwona oddzwaniała bądź odpisywała mejlem, nieraz o bardzo późnej porze dnia co jeszcze bardziej utwierdzało mnie w tym, że ten doradca do postawionego mu zadania podchodzi z pełnym oddaniem sprawie. Należy przy tej okazji podkreślić wszelką pomoc w późniejszych formalnościach, wypełnianiu wniosków kredytowych, omawianiu ofert banku i ostatecznie konkretyzowania właściwej umowy kredytowej z negocjacjami włącznie. Reasumując polecam Panią Iwonę każdemu kto tak jak ja postanowił zaciągnąć kredyt hipoteczny i chciał przy okazji otrzymać jak najbardziej korzystna ofertę kredytową. Ja taką otrzymałem i jak najbardziej jestem zadowolony za możliwość współpracy w tym trudnym temacie kredytu mieszkaniowego z Panią Iwoną. Jeszcze raz bardzo dziękuję, ...trzymać tak dalej

 1. - Konrad Kosiński Kredyt hipoteczny
 2. 2010-07-23 17:59:36 | 94.158.233.* | Bliźniaczka Re: Jak rozpoznać dobrego doradcę finansowego [0] Witam "furmowiczów". Ja miałam w końcu szczęście spotkać (po wielu, wielu rozmowach w bankach) bardzo, bardzo profesjonalnego doradcę finansowego. Musiałam wziąć kredyt mieszkaniowy - jestem zachwycona profesjonalizmem, kulturą i doświadczeniem p. Iwony Perzyńskiej z Warszawy. Mogę powiedzieć, że doradziła najlepiej jak mogła i jestem bardzo zadowolona. Konkretna, spokojna, dyskretna, życzliwa klientowi, a przede wszystkim bardzo profesjonalna. Szkoda,że zmieniła miejsce pracy, teraz jest chyba w GoldenLine?. Gorąco polecam.
 3. - Bliźniaczka kredyt na zakup lokalu mieszkalnego na rynku pierwotnym od developera
 4. Z ogromną przyjemnością wystawiam rekomendację Pani Iwonie Perzyńskiej, gdyż uważam, że jest to doradca z powołania. Zrozumiałam to już na pierwszym naszym spotkaniu, kiedy Pani Iwona w sposób prosty i zrozumiały wyjaśniła mi wszystkie aspekty, związane z kredytem. A dla mnie było to niezwykle ważne, gdyż nigdy wcześniej nie miałam styczności ze slangiem bankowym. Co więcej, mój doradca (bo tak teraz mogę powiedzieć) dużo spraw, związanych z kredytem, księgą wieczystą i inne sprawy bankowe załatwiła sama. W związku z tym ja nie musiałam nigdzie jeździć. Ważne dla mnie było jeszcze to, że po podpisaniu umowy o kredyt Pani Iwona nadal służy pomocą i rzetelną informacją, co sprawia, że czuję się spokojnie i pewnie, powierzając moją sprawę w ręce konkretnemu, rzetelnemu doradcy. Dodam tylko jeszcze, iż jest to osoba o wysokiej kulturze osobistej, otwarta, miła i uśmiechnięta. Dziękuję bardzo za pracę!
 5. - Krystyna Jarząb Kredyt hipoteczny

Witam serdecznie. Na początku chciałbym zacząć od tego, iż decyzje związane z braniem kredytu hipotecznego na tak wiele lat, są decyzjami niezwykle trudnymi, zwłaszcza dla kogoś kto zaciąga kredyt pierwszy raz i kto jest w tym temacie zupełnym laikiem, dlatego z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć iż Pani Iwona Perzyńska jako doradca jest po prostu bezkonkurencyjna.Wraz z narzeczoną jesteśmy artystami i niestety ilość pracy oraz liczne wyjazdy znacznie ograniczają nasz czas. Nasza rekomendacja wynika oczywiście z sympatii do osoby Pani Iwony, ale przede wszystkim z profesjonalizmu, który po prostu nas poraził. Sami jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, dlatego może bez z żadnych wątpliwości to zauważyliśmy. Wcześniejsze "batalie" jakie prowadziliśmy z doradcami były na tyle "skuteczne", że kupowaliśmy własne mieszkanie przez 3 lata :). Świadomość i wiedza Pani Iwony w temacie jakim są kredyty hipoteczne jest imponująca. W całym okresie naszej współpracy nie pojawiło się żadne pytanie na które nie padłaby konkretna odpowiedź. Pani Iwona wyjaśniała wszystko w sposób jasny i klarowny. Sprawy "papierkowe" zostały załatwione bardzo sprawnie. Bardzo cenna i pomocna była obecność Pani Iwony przy wypełnianiu wszelkich dokumentów. Jest to osoba z imponującą wiedzą, pełna profesjonalizmu i jednocześnie bardzo życzliwa. Wraz z narzeczoną jesteśmy zgodni w tym co napisaliśmy a o osobach takich jak Pani Iwona powinno wiedzieć jak najwięcej osób chcących zaciągnąć kredyt.

 1. - Sebastian Feliciak Kredyt na mieszkanie

R e f e r e n c j e Podejmowanie decyzji związanych z finansami zawsze niesie ze sobą jakieś ryzyko. Poza tym dość trudno połapać się w gąszczu ofert i warunków związanych z konkretnymi produktami i instytucjami finansowymi. Wreszcie samo załatwianie formalności zajmuje mnóstwo czasu, który tak ciężko wygospodarować. I tu z pomocą powinien przyjść doradca finansowy. Po doradcy finansowym oczekiwaliśmy przede wszystkim klarownego przedstawienia różnych opcji, kompetentnych odpowiedzi na zadawane przez nas pytania i pomocy w załatwianiu formalności. Pomoc Pani Iwony Perzyńskiej przerosła nasze oczekiwania w każdej z tych kwestii. Pani Iwona w bardzo jasny i zrozumiały sposób przedstawiła nam oferty kredytowe różnych banków, okazała mnóstwo cierpliwości odpowiadając na setki naszych pytań – zawsze znajdując czas by się z nami spotkać i porozmawiać o dręczących nas wątpliwościach. Postawa Pani Iwony była bardzo profesjonalna, a prezentowane przez nią argumenty rzeczowe i przedstawione w sposób neutralny, dzięki czemu cały czas czuliśmy, że decyzja należy do nas i podejmujemy ją racjonalnie. Pani Iwona pomogła nam także w kompletowaniu dokumentów i zaoszczędziła mnóstwo cennego czasu kontaktując się w naszym imieniu z bankami i urzędami. Sam wybór oferty był dużo łatwiejszy pod względem psychicznego komfortu, niż gdybyśmy podejmowali go samodzielnie, do tego dzięki zdolnościom negocjacyjnym Pani Iwony oprócz i tak już korzystnych warunków oferty udało się uzyskać w umowie dodatkowe zapisy, o które prosiliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dokonanego wyboru kredytu, a cała procedura przebiegła dużo szybciej i sprawniej, niż wstępnie zakładaliśmy. Chcemy również podkreślić fakt, że Pani Iwona jest osobą bardzo sympatyczną i łatwo nawiązującą kontakty, dzięki czemu wszystkie nasze spotkania odbywały się w bardzo przyjemnej atmosferze. Z pełnym przekonaniem i całą odpowiedzialnością polecamy usługi Pani Iwony Perzyńskiej. Z poważaniem Kamila Badowska-Chuć i Krzysztof Chuć

 1. - Kamila Badowska-Chuć, Krzysztof Chuć kredyt hipoteczny

Na początku kredyt na dom załatwiała nam inna Pani. Długo czekaliśmy na decyzję a jak już je otrzymaliśmy nie były w walucie która nas interesowała. Bardzo byliśmy rozczarowani i jednocześnie zdenerwowani bo po 2 miesiąch znajdowaliśmy sie w punkcie wyjścia. W końcu koleżanka poleciła nam Pania Iwone. Wypełniliśmy jeszcze raz wnioski które Pani Iwona złozyła do kilku banków.Po 2 tygodniach mieliśmy juz decyzje pozytywna i w walucie która nas interesowała .Ponadto Pani Iwona załatwia sprawy od początku do końca (była z Nami nawet przy podpisani aktu notarialnego). Jak najbardziej polecam Panią Iwonę jest osobą mobilną ( dla nas było to bardzo ważne)konkretną zna się na rzeczy, zawsze odpowie na nasze pytania ( nawet te najgłupsze) wszystko wytłumaczy w najprostszy sposób tak ze każdy zrozumie. Gorąco polecamy usługi Pani Iwony gdyż jest osoba na właściwym miejscu. Dziękujemy Pani Iwonie i serdecznie ją pozdrawiamy.

 1. - Sylwia Rychter Tomasz Mołdysz kredyt na dom

Pani Iwona, bardzo sprawnie i szybko przeprowadziła prosec mojego kredytu hipotecznego. Wielki plus za to, że chętnie i sprawnie załatwiała sprawy zwiażane z kontaktem z developerem i bankiem, co przyczyniło się szybką decyzją kredytową. Pani Iwona wykazała się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Polecam !!!

 1. - Michał Owczarek Kredyt na mieszkanie

Z dużą przyjemnością i pełną odpowiedzialnością chciałabym polecić panią Iwonę Perzyńską jako doświadczonego doradcę potrafiącego odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące bankowych ofert kredytowych oraz przygotować odpowiedni kredyt "skrojony na miarę". Dzięki Pani Iwonie warunki kredytu były lepsze od tych, ktore otrzymałam bez jej udziału. Dodam, że pani Iwona bardzo angażuje się w całą transakcję kupna/sprzedaży mieszkania i chętnie pomaga w załatwianiu wszelkich formalności zwiazanych z kupnem/sprzedażą mieszkania, a nie tylko wzięcia kredytu. W moim przypadku, głównie dzięki Pani Iwonie moja transakcja doszła do skutku w odpowiedniej formie i odpowiednim czasie. Gdyby nie jej czujność i refleks oraz koordynacja przepływu informacji, sukcesu mogło by nie być.

 1. - Monika Hodun kredyt na mieszkanie

Panią Iwonę poleciła nam osoba, od której kupowaliśmy mieszkanie. Jest niezwykle kompetentnym i rzetelnym doradcą. Profesjonalnie wprowadziła nas w tajniki kredytów hipotecznych. Dzięki Pani Iwonie nie odwiedziłam żadnego banku. Na każde moje pytanie odpowiadała niezwykle cierpliwie i pomagała w załatwieniu wszelkich formalności. Wszystko zakończyło się pomyślnie, za co serdecznie dziękujemy. Gorąco polecam Panią Iwonę jako Sprawdzonego Doradcę Finansowego!:)

 1. - M.Misztal kredyt hipoteczny

Z czystym sumieniem możemy potwierdzić profesjonalizm pani Iwony jako doradcy finansowego. Pani Iwona jest niewątpliwie osobą, która doskonale orientuje się w tematyce kredytów hipotecznych, jak również potrafi w sposób łatwy i przystępny przedstawić wszelkie na pozór skomplikowane procedury bankowe. Ponadto Pani Iwona jest osobą bardzo kontaktową, miłą i konkretną, a także bardzo dyspozycyjną, gdyż większość formalności załatwiła sama, oszczędzając nam tym samym stresu i czasu. Dziękujemy i gorąco polecamy.

 1. - K.K. Chmielewscy kredyt hipoteczny

Z dużą przyjemnością polecam Panią Iwonę Perzyńską jako doświadczonego doradcę potrafiącego odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące bankowych ofert kredytowych oraz przygotować odpowiedni kredyt. Miałam kontakt z kilkoma doradcami z dużych firm developerskich i biur kredytowych ale informacje , materiały z propozycjami kredytów i opłat przygotowane przez Panią Iwonę były zawsze najlepsze. Do tematu powróciłam po roku i okazało się,że Pani Iwona doskonale pamięta mnie i mój temat. Aktualnie Pani Iwona obsługuje także osoby, które poleciłam. Wyjątkowo profesjonalna i miła współpraca, szybkie i konkretne informacje. Bardzo dogodne warunki współpracy .Ponadto Pani Iwona jest osobą bardzo sympatyczną, komunikatywną,elegancką i dobrze zorganizowaną i co ważne cierpliwą. Z pełnym przekonaniem polecam sprawdzonego doradcę Panią Iwonę Perzyńską

 1. - Alina Brol kredyt mieszkaniowy

Wszystkim poszukującym profesjonalnego doradcy finansowego z pełnym przekonaniem chcielibyśmy polecić Panią Iwonę Perzyńską. Pomogła nam wybrać nie tylko odpowiedni kredyt, ale też dzięki jej wiedzy i osobistemu zaangażowaniu udało nam się dopełnić wszelkich formalności w rekordowym tempie. Nie mieliśmy żadnych problemów z uzyskaniem odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań. Zaś jej pomoc w wypełnianiu i dostarczaniu dokumentów w wymaganym terminie była po prostu nieoceniona. Serdecznie dziękujemy Pani Iwono. Agnieszka i Eryk Chrapowiccy

 1. - Agnieszka i Eryk Chrapowiccy kredyt hipoteczny

Panią Iwonę polecił mi deweloper, u którego nabyłam mieszkanie. Przed Panią Iwonę moim kredytem zajmował się przedstawiciel expandera i niestety przeciągnął sprawę i napiął mi terminy tak, że w zasadzie miałam nóż na gardle...i wtedy dobry los zesłał Panią Iwonę... do północy tuż przed długim weekendem wypełniała ze mną wnioski kredytowe, żeby zdążyć z załatwieniem formalności kredytowych w terminach zapisanych w umowie przedwstępnej...I udało się w zasadzie w dwa tygodnie miałam decyzję i podpisałam umowę kredytową (z czego poprzedni doradca potrzebował na przedstawienie mi jednej i to żenującej decyzji kredytowej prawie 3 miesiące...). Potem Panią Iwonę poleciłam swoim znajomym, którzy starali się o kredyt we franku w wakacje 2011.....i to Pani Iwona również załatwiła.... Dodam jeszcze, że po za pełnym profesjonalizmem zawodowym Pani Iwona jest przeuroczą i ciepłą osobą. I ja i moi znajomi zaprzyjaźniliśmy się z Panią Iwoną. Pani Iwono bardzo Pani dziękuję za tak miła współpracę i pomoc.

 1. - klaudia olszak kredyt na mieszkanie

Witam, smiało mogę polecić Pania Iwonę jako sprawdzonego doradcę zwłaszcza kredytów hipotecznych. Niewątpliwie Panią Iwone wyróznia kultura osobista, zaangażowanie w sprawy swojego klienta, punktualnosc oraz profesjonalizm w wykonywaniu wszelkich procedur przyznawania kredytu. Jest zawsze dostepna i gotowa udzielić wyczerpujących odpowiedzi na tysiące pytan, zwiazanych z udzieleniem przez bank kredytu. Posiada szeroka wiedze na temat aktualnej oferty banków, co w obecnych dynamicznie zmieniajacych sie warunkach rynkowych jest bardzo istotne bo pozwala na szybka reakcje, czy podjęcie decyzji. Nasz kredyt akurat nie należal do najłatwiejszych dlatego tym bardziej dziekujemy za zaangażowanie, zaufanie i rzetelną prace jednocześnie w przyjemnej atomsferze. Pani Iwona wzieła na siebie równiez odpowiedzialność kompletowania wszystkich dokumentow i zaoszczedzila mnóstwo cennego czasu kontaktując sie w naszym imieniu z deweloperem czy bankami. Przygotowanie wniosku oraz kompletu dokumentów do banku jest nieocenione. Niewątpliwie zaleta jest równiez dyspozycyjność Pani Iwony do spotkań, które za każdym razem zdażały sie w innym miejscu czy nawet w godzinach późno wieczornych - co pozwalało na zamknięcie wielu spraw znacznie szybciej i sprawniej, niż gdybyśmy sie musieli stosowac się do standardowych godzin pracy. Dziekujemy za współprace. Polecamy!!!

 1. - Marta Urbanczyk Kredyt na mieszkanie

Panią Iwonę Perzyńską poznaliśmy na targach mieszkaniowych. Już po pierwszej bardzo ogólnej rozmowie dało się zauważyć różnicę w wiedzy i podejściu do klienta na korzyść Pani Iwony w porównaniu z konkurencją. Również dalsza współpraca umacniała nasze przekonanie o dobrym wyborze doradcy kredytowego. Atutami Pani Iwony są: znajomość wewnętrznych procedur banków, rzetelność, komunikatywność, zaangażowanie oraz punktualność. Docenić należy osobisty kontakt z developerem i bankiem. Bardzo cenna i pomocna była obecność Pani Iwony przy wypełnianiu dokumentów w oddziale banku. Z pełnym przekonaniem uważamy iż Pani Iwona Perzyńska zasługuje na miano Doradcy.

 1. - A.T.Bolimowscy kredyt mieszkaniowy na zakup lokalu na rynku pierwotnym

Panią Iwonę Perzyńską polecił mi developer, od którego kupiłem dom-segment. Jestem zadowolony ze współpracy z Panią Iwoną - bardzo szybko otrzymałem kredyt na dogodnych dla mnie warunkach . Przed rozpoczęciem procedury uzyskiwania kredytu uzyskałem od Pani Iwony wszelkie informacje dot. warunków i wymagań różnych banków. Na moje pytania i wątpliwość zawsze i bardzo szybko otrzymywałem wyczerpujące odpowiedzi. Chce podkreślić również bardzo dobra komunikację - szybkie odpowiedzi e-mailem na pytania oraz dogodne dla mnie godziny spotkań. Z całą odpowiedzialnością polecam Panią Iwonę Perzyńską wszystkim osobom, które planują uzyskać kredyt na dom. Ryszard Banacki

 1. - Ryszard Banacki kredyt na dom

Gorąco polecam panią Iwonę Perzyńską wszystkim tym osobom, które nie mają czasu na wypełnianie tony dokumentów potrzebnych do otrzymania kredytu:-))) Pani Iwona pomogła mi bardzo sprawnie i szybko przejść całą procedurę gromadzenia niezbędnych dokumentów, zaświadczeń itp. Była za mną w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym. Godziny spotkań starała się dostosować do moich potrzeb i możliwości. Praktycznie wszystkie formalności wykonała za mnie dlatego, pani Iwonie wystawiam ocenę na 6+ A przy tym dodam, że poza wysokimi kompetencjami P. Iwona jest niesamowicie ciepłą i niezwykle cierpliwą osobą. Z poważaniem Justyna Glica

 1. - Justyna Glica Kredyt na zaku działki

Panią Iwonę poznałem z polecenia dewelopera, od którego nabyłem nieruchomość z informacją, że poprzedni klienci bardzo chwalili sobie jej pracę. I nie zawiodłem się! Od pierwszego spotkania Pani Iwona w sposób bardzo profesjonalny i rzetelny zajęła się przygotowaniem wszelkich formalności związanych z uruchomieniem kredytu w dość krótkim terminie. Od samego początku miałem pełne przekonanie, że pracuję z osobą kompetentną, świetnie zorientowaną w aktualnej ofercie bankowej na rynku, rozumiejącą moje potrzeby oraz niezwykle życzliwą. Wielokrotnie w trakcie współpracy Pani Iwona zaskakiwała mnie szybkością reakcji na zadawane z mojej strony pytania lub prośby, niezależnie od tego, czy kontaktowaliśmy się telefonicznie, mailowo, czy osobiście. Bardzo ceniłem sobie także elastyczność co do terminów i miejsc spotkania, a także osobistą pomoc w przygotowaniu wniosków kredytowych i pilotowaniu procesu przedstawienia decyzji kredytowej ze strony banków. Przez cały czas czułem w osobie Pani Iwony mocne oparcie merytoryczne oraz osobiste zaangażowanie w wypracowanie z bankami optymalnej oferty odpowiadającej moim potrzebom i możliwościom. Bardzo się cieszę, że skorzystałem z pomocy Pani Iwony i szczerze, z czystym sumieniem bardzo polecam jej osobę jako w pełni godną zaufania! Marcin Zięć

 1. - Marcin Zięć Kredyt Hipoteczny

Polecamy Panią Iwonę jako doradcę w uzyskaniu najlepszego kredytu. Jest osoba niesłychanie życzliwą i kompetentną, która pozwoliła nam bez trudu przejść przez gąszcz formalności. Koniecznie!

 1. - Dariusz i Kinga Zakrzewscy kredyty

Pani Iwona ujęła mnie Swoim sympatycznym podejściem. Jednak za tym krył się ogromny profesjonalizm. Po kilku wizytach w banku, w końcu ktoś mi wytłumaczył na czym w ogóle ten kredyt polega - jakie są jego składowe, a przede wszystkim jakie wszystkie koszty w nim się znajdują (te które przeważnie bank na pierwszy rzut nie pokazuje). Mogłam zawsze do Pani Iwony zadzwonić i nigdy nie wyczułam w jej głosie znudzenia czy zdenerwowania na moje ciągłe pytania - czasami po dwa razy na ten sam temat - zawsze wyjaśniała mi moje wątpliwości. Gdy już otrzymałam odpowiedzi z kilku banków (co jest plusem, od koleżanki wiem, że nie każdy Doradca składa wnioski do kilku banków - co później jest nie na korzyść osoby i wydłuża cały proces) Pani Iwona podjęła tą decyzje ze mną - nie za mnie, co też doceniam. Polecam kontakt z Panią Iwoną.

 1. - Monika Bielińska (kredyt hipoteczny)

Bardzo profesjonalne podejście,rzeczowy,konkretny,skrupulatny,skuteczny,pracowity doradca

 

Poleć tę stronę na:

Partnerzy Firmy

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny

Copyright © Financial Business Adviser ul. Stefana Dembego 5/81, 02-796 Warszawa

http://www.fbadviser.pl e-mail: info@fbadviser.pl tel. +48 504 494 985